Strona główna arrow Nagłośnienia arrow Systemy nagłośnienia
środa, 22 stycznia 2020
Migawki
Systemy nagłośnienia Drukuj E-mail
Nasza firma od wielu lat prowadzi działalność w zakresie nagłaśniania obiektów sakralnych.
Z doświadczenia wiemy, że w wielu kościołach występują w nagłośnieniu różne mankamenty. Mamy nadzieję, że nasza propozycja spotka się w tych parafiach z przychylnym zainteresowaniem i prosimy o zapoznanie się z przedstawionym zakresem naszej działalności.


  • Kompleksowe nagłaśnianie nowowybudowanych kościołów, domów parafialnych itp.
  • Kompleksowa modernizacja nagłośnienia w kościołach, w których zainstalowany sprzęt nie spełnia już aktualnych wymagań (powinno się przeprowadzać nie rzadziej niż co 20 lat).
  • Nagłaśnianie terenu przyległego do świątyni
  • Poprawianie zrozumiałości i dogłaśnianie np. w prezbiterium
  • Projektowanie instalacji nagłośnieniowych
  • Kompletowanie i sprzedaż aparatury nagłaśniającej: kolumny głośnikowe zaprojektowane specjalnie do stosowania w kościołach (2700 kolorów), wzmacniacze, miksery, magnetofony, odtwarzacze płyt kompaktowych,, mikrofony, mikrofony bezprzewodowe, mikrofony płaskie leżące na ołtarzu, eliminatory sprzężeń akustycznych ipt.
  • Konsultacje dla obiektów nagłaśnianych systemem gospodarczym.
  Specjalizujemy się w nagłaśnianiu kościołów trudnych i bardzo trudnych akustycznie (o dużym czasie pogłosu), wymagających specjalnych zabiegów, odpowiedniej konstrukcji kolumn głośnikowych oraz dużego doświadczenia. Prowadziliśmy już prace w obiektach nowowybudowanych i bardzo starych, a nawet w zabytkach klasy zerowej. Wszędzie kierowaliśmy się zasadą, że elementy nagłośnienia, choć niezbędne i same w sobie eleganckie, nie są w kościele ozdobą. Dlatego staramy się wtopić je w tło, na ile to tylko możliwe, bez pogorszenia funkcji akustycznej, tj. zrozumiałości słowa mówionego. Zrozumiałość tekstów jest bowiem dla nas priorytetem.
GóraGóra